Pensjonat Stary Młyn

Pensjonat Stary Młyn

Pensjonat „W Starym Młynie” to 8 pokoi 2-osobowych oraz apartament 2 – pokojowy przeznaczony dla 4 osób. Trzy pokoje znajdują się w części dawnego młyna parowego, powstałe w 2006 roku wraz z otwarciem restauracji, zostały one całkowicie zmodernizowane w roku 2015 zachowując elementy stylu secesyjnego, charakterystycznego dla wnętrza restauracji. W nowej części znajdują się apartament oraz 5 pokoi. Ich wnętrza skłaniają się ku nowoczesności, są bardzo przestronne, ale zarazem przytulne. W pokojach zachowane zostały elementy stylu secesyjnego charakterystycznego dla całego obiektu, jednak tym razem zostały one jedynie delikatnie zaakcentowane w meblach stanowiących wyposażenie pokoju. W pokojach znajdują się telewizory 32” Samsung, klimatyzacja oraz swobodny dostęp do internetu wifi jak i połączenie kablowe do każdego pokoju. Dla gości pensjonatu oferujemy posiłki opcjonalnie śniadanie lub na zamówienie obiady, kolacje lub obiadokolacje. * Wygodne przestronne łóżka * noclegi ze śniadaniem (opcjonalnie) restauracja dla gości pensjonatu na miejscu * dostęp do sali konferencyjno – bankietowej . miejsce do grillowania wraz wiatą* miejsce idealne na spotkania biznesowe jak i okolicznościowe uroczystości rodzinne!

Pensjonat „W Starym Młynie” geograficznie mieści się na obszarze Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy .

Co wyróżnia usługę

Wyposażenie meblowe z olchy pochodzącej z lasów Doliny Baryczy połączone z niebywałym kunsztem miejscowych rzemieślników – stolarzy sprawiły, że wnętrze każdego pokoju nabrało niewiarygodnego stylu, dostojności i prestiżu jednocześnie tworząc doskonałe miejsce do wypoczynku, sprawiające, że każdy, kto w nim przebywa czuje się „jak w domu”.

Przyjazność dla środowiska

Zastosowaliśmy kolektory słoneczne umieszczone na dachu budynku. Kolektory dostarczają ciepłą wodę w sezonie letnim i praktycznie ciepła woda w dni słoneczne pochodzi w całości z tzw. „źródeł odnawialnych” . Segregujemy odpady zgodnie z umową z Gminą Milicz. Zakupy do naszej Restauracji dokonujemy w lokalnych sklepach i hurtowniach z preferencjami dla podmiotów ze Znakami Doliny Baryczy.

Przyjazność dla Klienta

Staramy się stworzyć atmosferę tak by klienci czuli się u nas dobrze „jak w domu” . Szkolimy personel zawodowo również ze znajomości walorów obszaru Doliny Baryczy. Wszystkie reklamacje staramy się załatwić od ręki i wyjaśnić szczegóły. Oferta jest zgodna z opisem bogato ilustrowana zdjęciami głównie na portalu booking.com .

Do kogo jest skierowana usługa naszego Pensjonatu

Usługa skierowana jest do wszystkich ceniących sobie komfort i spokój, pragnących odpocząć w niezwykle stylowym miejscu po dziennych wojażach po Dolinie Baryczy.

Dostępność dla klientów indywidualnych

Możliwość zameldowania i wymeldowania się na recepcji, w godz. 12-20. W innych godzinach zameldowanie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym: 503141457.

Dostępność dla grup zorganizowanych

Możliwość zameldowania i wymeldowania się na recepcji, w godz. 12-20. W innych godzinach zameldowanie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym: 503141457.

Parking

Tak przy pensjonacie, bezpłatny

Liczba pokoi

8 dwuosobowych i apartament dwupokojowy /4 osobowy/